SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sex vs. duševní zdraví

+3
Krém
Jack
paradoxman
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jul 18 2008, 16:54

Těch 20% mužů těží mimo jiné i z té slepičárny, pokud někdo podá opravdu dobrý výkon a v rámci něho předvede něco né úplně obvyklého, a jeho partnerka to vychválí, rázem ve slepičárně nastane poprask a zájem o dotyčného stoupá do nebes. A to jak od těch co mají doma Jardu, tak od těch nezadaných... . Tenhle efekt jsem pozoroval na ženách 18-25, zajímalo by mě, jestli to u starších platí obdobně Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jul 18 2008, 17:33

Snad se nedostáváme do OT, ale nedá mi, abych nepřiložil jednu vlastní zkušenost.

Chtěl jsem se "elegantně" zbavit jedné milenky, tak mě napadl jeden pokus: Sdělil jsem jí naprosto natvrdo, že ještě spím s dvaceti dalšími ženami a ani s jednou nepoužívám ochranu. Myslel jsem si, že to instantně zafunguje.

Nikoliv. Odpověděla, že ji to nikterak netěší, ale respektuje to a přizpůsobí se. Upozorňuji, že je to pěkná, chytrá, normální a naprosto pohodová žena. Nikdy s ní nebyly žádné neshody, nebo komplikace jakéhokoliv druhu.

Čekal jsem, že jí to odradí - teď vím, že toto "sdělení" může ještě navýšit zájem.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Adina Fri Jul 18 2008, 18:05

Hokejista666
To abych preventivně vykládala, že ten můj je nemehlo. Very Happy Nevim, jak u starších, já patřím do té skupiny 18-25, ale tohle poznání mě zatím nějak minulo. Bud beru partnery kamarádek jako nedoknutelné, nebo mě spíš fyzicky nepřitahovali (pořád lepší, než si lézt do zelí). Ted ale mluvím o zadaných mužích, pokud tahle pověst doprovází někoho volného, máš uplnou pravdu.

generalissimuss
To byla hodně stará zkušenost, ne? Very Happy Věřím, že ted bys ji odehnal tím, že by ses stal hodným a milým klukem, co dovede naslouchat, je přátelský, milý a udělal by všechno, co ji na očích uvidí. Smile Přesně takovýma typama holky nejvíc zametají, bohužel (ještě že existuje tenhle web Cool ).

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty 2 Adina

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jul 18 2008, 18:29

Přesně.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Wed Jul 23 2008, 00:38

Tak, vážení, opět strhnu trochu pozornosti na sebe a podám malý report: Smile

Týden jsem byl pryč (na chatě) a můj jediný program se sestával ze
spaní, jídla a 2-3x denního lehkého cvičení (ruce, hrudník, břišní
svaly), každé po cca 35 minutách (podle videa).

Situace k dnešnímu dni je taková, že chodím jak Hurvínek, nemůžu
ani vstát z pozice klečmo nebo vyjít do schodů. Jak nějaká mumie, jen
mírně oživlá.
Nicméně, chuť na sex mám stejnou a vztahy se v myšlenkách zaobírám nadále.
Jsem prostě živel a svoji bytostnou touhu po ženách nedokážu ničím potlačit -
podobně jako generalissimus. Ovšem on ji na rozdíl ode mě potlačovat nemusí.

Uvidím po dalším týdnu, jestli mi cvičení dokáže zvednout hladinu energie aspoň nad 10%.
Ale už to přece jen začíná být vidět na kondici, mám radost...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro endow Sat Jul 26 2008, 00:27

Pokud jsi předtím nikdy pravidelně necvičil a najednou jsi začal natvrdo trénovat, tak se nedivim, že nemůžeš vstát z postele. Když tělo není zvyklý na zátěž, tak nemůžeš z ničeho nic najednou začít bejčit dokud nepadneš.

Zpočátku prostě musíš pomalu, nesmíš jen tak z ničeho nic udělat svůj maximální počet opakování, který zvládneš. Jen z lehka a pravidelně, aby si svaly zvykly, že maj zase nějakou námahu a až potom můžeš začít naplno a postupně přidávat. A samozřejmostí je se protahovat před i po (před jen tak lehce, abys nešel do bolesti - spíš jen na zahřátí svalů-nekmitat!!! - a po už můžeš trošku víc, aby si byl ohebnější a neměl namožený svaly jak máš teď ty Wink )

Taky je dobrý si po cvičení dát horkou sprchu. Já to dělám tak, že si dám fakt teplou vodu, umeju se a pak postupně dávám chladnější až na studenou. Teplá pomůže na únavu svalů a studená tě zchladí, aby si se tolik nepotil. Člověk se pak cítí jak znovuzrozenej Smile

Btw: Vzhledem k tomu, jak se tady teď rozšířilo psaní článků Very Happy tak pokud bude zájem, klidně - když bude čas - něco málo o cvičení můžu napsat...

endow

Poeet p?íspivku : 39
Reputation : 3
Points : 12
Registration date : 15. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Sat Jul 26 2008, 15:04

Už je to ok, dal jsem si den pauzu a zas můžu naplno...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví - Stránka 2 Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Petra Fri Sep 28 2012, 23:25

generalissimuss napsal:za život jsem nepřišel na způsob, jak chuť na milování a hlavně potřebu odbourat.


evidentně nemáš vlastní děti Smile

Petra

Poeet p?íspivku : 78
Age : 43
Reputation : 3
Points : 85
Registration date : 14. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru