SomeoneCZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sex vs. duševní zdraví

+3
Krém
Jack
paradoxman
7 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 15:03

Myslíte si, že může dlouhodobá sexuální abstinence u muže lidově řečeno "lézt
na mozek", konkrétně mít vliv na podstatné snížení duševní výkonnosti,
"zablokování myšlení"?
Začínám si to uvědomovat stále víc... dřív jsem zvládal každodenní
úkoly a studium naprosto s přehledem a spolehlivě, teď si připadám jak
debil, mám akorát takový tupý pocit v hlavě affraid .. energie samozřejmě taky skoro žádná.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro paradoxman Mon Jul 14 2008, 16:24

Nemyslím si, že samotná sexuální abstinence má vliv na cokoliv, co děláš. Váha, kterou přikládáš pohlavnímu styku, se ovšem při jeho absenci odráží na tvé spokojenosti se sebou samým. A když není v pořádku "inner game", může se jít "outer game" klouzat.

Potřebná energie jde získat i jinak, nejlepší náhrada je asi sport. Pak je ovšem třeba vyřešit fakt, že jsi z toho sporotvání o to nadrženější (což není špatný motor pro vyběhnutí do ulic a aproučovat, co se dá).

Jinak, při dlouhodobější sexuální abstinenci, doporučuju méně masturbovat (ne, to není překlep). Srovnají se ti tvoje vlastní energie a je to pak mnohem lepší (i při pokračující sex. abstinenci) - vyzkoušeno.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Jack Mon Jul 14 2008, 21:17

Podla vychodnych nauk muz nasturbaciou energiu straca. Pre energeticky prijem je nutny sex so zenou.
Keby som si to vsak neurobil aspon niekolko krat za tyzden, asi by mi drblo. Su obdobia, ze aj niekolko krat denne. Mam toto brat ako dovod nedostatku energie? Netusim.
K dobijaniu energie sexom som sa nedostal uz vyse 3/4 roka...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Mon Jul 14 2008, 21:32

Jack napsal:Podla vychodnych nauk muz nasturbaciou energiu straca.
Pre energeticky prijem je nutny sex so zenou. Keby som si to vsak
neurobil aspon niekolko krat za tyzden, asi by mi drblo.
Su obdobia, ze aj niekolko krat denne. Mam toto brat ako dovod
nedostatku energie? Netusim. K dobijaniu energie sexom som sa nedostal uz vyse 3/4 roka...

No právě, co si pak vybrat...

- úplná sexuální abstinence -> leze to na mozek a vede k agresi a nervozitě
- autoerotika -> ztráta energie a bílkovin (přičemž to leze na mozek stejně, akorát ne tak rychle)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro paradoxman Tue Jul 15 2008, 03:03

2 Jack: to o těch energiích je správně.

btw.: Myslete si, co chcete, ale jde to vydržet. Trvá to třeba 2-3 měsíce, ale pak se ty energie ustálí a najednou to má člověk pod kontrolou a nemusí si to udělat 3x denně. Udělá si to, když se mu chce. A že je při této vyrovnanosti sebejistější a tzn. i více atraktivní pro ženy snad nemusím dodávat.

V takovémto období se pro případy největší nouze používá tzv. suchý orgasmus, tedy orgasmus bez ejakulace. Jak toho docílit vám poví generalissimuss případně možná i já, když najdu příslušný článek.

paradoxman

Poeet p?íspivku : 60
Age : 41
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 15 2008, 12:09

Tady nejde o to, že by to snad nešlo vydržet. Jde to v pohodě... třeba
při měsíční abstinenci si člověk na sex už vůbec nevzpomene.
Ale: Žádnou energii tím nezíská (tj. viz úvod topicu). Zvlášť když už
je tak podprahová, že i fyzické cvičení přináší jen další únavu - tělo
už se nezvládne samo zotavovat.
Dříve jsem si myslel, že toto lze nahradit zvýšením příjmu kvalitní
potravy, odpočinkem, spánkem .. ale funguje to jen částečně - ta
"lidská" energie je trochu jiného druhu a neexistují pro ni kvalitní substituty.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Krém Tue Jul 15 2008, 13:15

paradoxman napsal:Nemyslím si, že samotná sexuální abstinence má vliv na cokoliv, co děláš. Váha, kterou přikládáš pohlavnímu styku, se ovšem při jeho absenci odráží na tvé spokojenosti se sebou samým. A když není v pořádku "inner game", může se jít "outer game" klouzat.

Můžeš se naplno věnovat nějakému koníčku, třeba lepení modelů, stavění železnic, stavění krátkovlnného přijímače, konstrukci teslových transformátorů, dokazování matematických vět, programování open source. Uvidíš, jak budeš v dané oblasti úspěšný, úplně zapomeneš na nedostatek sexu, stejně by Tě ženský od dané činnosti rozptylovaly a zaměstnávaly Tě naprostýma píčovinama Twisted Evil

paradoxman napsal:
Potřebná energie jde získat i jinak, nejlepší náhrada je asi sport. Pak je ovšem třeba vyřešit fakt, že jsi z toho sporotvání o to nadrženější (což není špatný motor pro vyběhnutí do ulic a aproučovat, co se dá).

Setkal jsem se s výzkumem publikovaným v nějakém impaktovaném žurnálu (teď honem nemůžu najít citaci) o tom, že u sportovců je hladina testosteronu nižší než u nesportující populace! Každopádně to vyvažuje fakt, že silová a oběhová kondička sportovcům pomáhá k dosahování lepších sexuálních výkonů, jsou atraktivnější, přirozeně soutěživější, dokážou se poprat i sami se sebou ,atd... Ale ta hladina testosteronu je trošku nižší Shocked

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 15 2008, 14:23

Můžeš se naplno věnovat nějakému koníčku, třeba lepení modelů, stavění
železnic, stavění krátkovlnného přijímače, konstrukci teslových
transformátorů, dokazování matematických vět, programování open source.
Tohle jsou samé totálně nudné činnosti pro matfyzáky.. bleeee.
Já mám rád změnu a především činnosti spojené s emocemi a výzvami. Stereotyp mě dokáže pěkně štvát.
Přestože navenek vypadám jako slušný intelektuál, uvnitř jsem živel.
Ovšem, okolím jsem posuzován právě podle vnější podoby, proto
"potkávám" nesprávné typy žen.
Nicméně, ze svých "živočišných" preferencí rozhodně neslevím.

Jinak, souhlasím s tím, že sportovci mívají často v posteli problémy -
ne v oblasti fyzičky, ale spíš erektilních dysfynkcí. Zato já jsem na
tom dobře Smile
Škoda, že holky koukají na svaly a ne na to, co má chlap v kalhotech...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 15 2008, 14:58

Kde je problém už jsme Greenhorne zjistili, tak co kdybys přestal řešit kraviny a začal pracovat na odstranění problému Wink. Jsi se pochválil, že jsi skvělý komunikátor, a že ho máš velkýho, to je super, tak se zbav pupku a bude to ještě lepší Wink, co třeba si začít číst www.ronnie.cz a pupku se zbavit ... .

Nedostatek energie bude způsoben nedostatkem pohybu a nevhodnou stravou, když začneš 5 krát týdně lehce cvičit a jíst co máš, tak budeš sice 2-3 týdny bez energie, ale pak si tělo zvykne a budeš v pohodě a přestaneš řešit nesmysly ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Anonymní Tue Jul 15 2008, 16:16

Jdu do toho! Je to to nejlepší, co můžu udělat (už jsem včera začal).

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Tue Jul 15 2008, 16:37

To je slovo chlapa Exclamation
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Jack Tue Jul 15 2008, 21:08

paradoxman napsal:2 Jack: to o těch energiích je správně.

btw.: Myslete si, co chcete, ale jde to vydržet. Trvá to třeba 2-3 měsíce, ale pak se ty energie ustálí a najednou to má člověk pod kontrolou a nemusí si to udělat 3x denně. Udělá si to, když se mu chce.

Ver tomu, ze urcite nemasturbujem, ked sa mi nechce :-)
Niekedy sa mi nechce aj cely tyzden. Vacsinou 2-3x tyzdenne a niekedy aj 3x denne. A to teda moje dlane nie su ziadny "erototvorny cinitel" :-)
A po sporte u mna testosteron skor stupa. Som trebars po korculiach/bajku utahany, ze sa nevladzem osprchovat, ale nedokazem zaspat, kym sa neurobim...


V takovémto období se pro případy největší nouze používá tzv. suchý orgasmus, tedy orgasmus bez ejakulace. Jak toho docílit vám poví generalissimuss případně možná i já, když najdu příslušný článek.

No, ako to docielit sa sice da precitat, ale urobit to, nie je veru lahke. Skusal som casto a nedari sa...

Jack

Poeet p?íspivku : 51
Location : Praha
Reputation : 1
Points : 6
Registration date : 11. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Eyvind Wed Jul 16 2008, 19:56

"Nedostatek energie bude způsoben nedostatkem pohybu a nevhodnou stravou, když začneš 5 krát týdně lehce cvičit a jíst co máš, tak budeš sice 2-3 týdny bez energie, ale pak si tělo zvykne a budeš v pohodě a přestaneš řešit nesmysly ..."
Je to přesně tak, mluvím z vlastní zkušenosti. V zimě a předjaří jsem byl bez baby, totálně bez energie, chodil jsem z práce a do práce jak troska a nic mě nebavilo a po večerech jsem chlastal. Pak jsem začal jezdit na kole, ze začátku jenom 5 km do práce. Pak mě to ale nějak chytlo, denně si dávám třicet kiláků i víc, jsem v pohodě, užívám si léta, čtu si knížky, který mě bavěj, dělám muziku, i ta práce pitomá mě začala trochu bavit. A nadrženost téměř vymizela. Babu sice stále nemám, ale ani nijak nesháním (nechám to až tak na podzim, nebo zimu). I tak se dá žít kvalitní život!

Eyvind
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Krém Thu Jul 17 2008, 11:33

greenhorn napsal:
Jinak, souhlasím s tím, že sportovci mívají často v posteli problémy - ne v oblasti fyzičky, ale spíš erektilních dysfynkcí.

Počkat, já jsem o erektilních dysfunkcích nic nepsal! Smile Mimochodem ze zkušeností svých a spostředkovaných přes kamarádky vím, že např. kulturisté jsou jedni z těch vůbec sexuálně nejaktivnějších (dodržují zdravý životní styl, kvalitní stravu, většinou nekouří a nepijou a výborná svalová kondička dělá také divy). V protipólu jsou zamindrákovaní nesportovci, kteří o nich pak rozšiřují trapné nesmysly a 100x opakovaná lež, se stává... Smile

Krém

Poeet p?íspivku : 14
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 12. 06. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Thu Jul 17 2008, 14:23

I mezi kulturisty se najde jedna výjimka Laughing, tak pochlubte se kdo zná Grega Kovacse, moc hezky o něm mluví EL Sonbaty tady. Ten s nikým myslím nesouloží, s těma 180 kg živé váhy je rád, že dýchá Wink.

Já tedy zrovna kulturisty moc nemusím, takže s Krémem úplně souhlasit nebudu, ale takoví hokejisti Laughing a fyzička se i v posteli samozřejmě hodí Wink. Protože i modří ví, že nejlepší kliky jsou kliky v posteli Laughing.
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro generalissimuss Thu Jul 17 2008, 20:42

Mno, moje zkušenost je ta, že mám-li dva dny bez sexu - už je mi docela blbě. Jedinou výjimku tvoří dovolené, kdy se chci naplno věnovat zážitkům a ženský zcela dočasně odsunu.

Takže dokážu se vžít do patové situace Greenhorna. Když odpočívám, mám mnohem lepší výdrž a erekci, když sportuji, tak mám ještě větší chuť. Takže ať dělám cokoliv, za život jsem nepřišel na způsob, jak chuť na milování a hlavně potřebu odbourat.

Díky tantře jsem se naučil rozproudit energii s ženou i při pouhém doteku ruky, nebo objetí, při masturbaci si harmonizovat energie, tak jak potřebuji beze ztráty.

Milování vnímám jako otevření čaker pro ještě další přísun energií z vesmíru.

Mé abstinenční maximum bylo jednou 4 měsíce, ale to fakt byla u mne taková krize, že kudy jsem chodil, tudy jsem brečel. Tak to opravdu nebyla nálada po nějaké milence. Pokud jsem ztratil partnerku, během cca 10-dnů už jsem se miloval s další.

Takže je to kus od kusu. Někdo to dokáže nahradit jinými činnostmi, já patřím k těm, kteří mají hafo zájmů, sportů, akcí, tvořím, učím se a nejde to stejně potlačit. Obojí se u mne podporuje.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Adina Fri Jul 18 2008, 13:43

Dva dny bez sexu píšeš...Mě by jenom zajímalo, jak je to s těma statistikama, kdy průměrný čech souloží 3x do týdne. Když se tak bavím s kamarádama, tak mi příjde, že průměrného jedince jsem zatím nepoznala (jen výrazný nadprůměr). Question Nebo počet sexuálních partnerek, kdy muži jich vždy mají víc (co jsem tak četla různé průzkumy). Docela by mě zajímalo, s kým spali. Neměl by se průměrný počet sexuálních partnerů mužů a žen rovnat? Ze své "klinické praxe" jsem sama narazila na kluky, kteří číslo trochu nadnesli. Zatím mám ve zvyku se ptát, kolik měli holek v posteli, ikdyž už pomalu přecházím k dotazu, jak dlouho s holkou byli. Mám pocit, že kluk po tříletým vztahu ví o sexu víc, než ten, kdo měl 12 jeden měsíc trvajících vztahů. Very Happy
Co si mám myslet o klukovi, kterej si číslo krapec navýšil? Znamená to něco? Neutral (samozřejmě tím nechci VŮBEC naznačit, že je to tvůj případ generalissime, jen mě to zaujalo Very Happy )

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jul 18 2008, 14:01

Navýšil to nejspíš ten, kdo měl pocit, že by mohl vypadat jako zoufalec ... . To je jako vrcholový sport, začne dopovat jeden a musí všichni, jinak by nestíhali, takže nadsadí jeden a pak už to jede, protože nikdo nechce vypadat blbě, podprůměrně či průměrně ... .
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty 2 Adina

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jul 18 2008, 14:23

Má kamarádka/milenka mi sdělila tuto rovnici:

Skutečný počet milenek = sdělené číslo / počtem právě vypitých piv Smile

Muži navyšují, ženy zase počet partnerů se snaží udržet na co nejnižší hladince. Měl jsem partnerku, která měla stovky milenců a tvrdila mi, že měla v životě jen 4 muže Smile

Setkal jsem se i s ženami, které rovněž přeháněly stejně jako muži - byly nezkušené a machrovaly. Jedna tvrdila, že měla "hromadu chlapů" a nakonec z ní vypadlo, že jen 16 Smile

Jinak naprostý souhlas s výše psaným - dlouhodobý vztah sexu jen prospívá. Pro mne to začíná nejdříve až po půl roce, kdy začínám mít pocit, že už trochu partnerku znám, její libůstky, vychytávky a také ona to se mnou začíná lépe umět..

Každopádně souhlasím Paretovým pravidlem 80/20, které mimo jiné je používáno k výkladu, že 20% mužu spí s 80% žen. Odpovídá to mým osobním zjištěním, kdy jsem o této tématice hovořil jak s muži tak i s ženami.

K tomu patřilo i to, že pokud chci objektivnější odpověď - zeptám se ženy. Muži většinou blafují, nemluví pravdu.
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Adina Fri Jul 18 2008, 14:50

Takže muži blafují, předhánějí se "kdo víc", je to vrcholový sport. Mám jen obavu, že někdy se se mnou rozejde kluk proto, že "Jarda" v hospodě řikal, že ta jeho je učiněná dračice a já ne. Very Happy Už ted mi připadá, že část mužu bere to, co se odehrává v péčkách za naprosto normální.
Jinak moc nechápu význam věty "20% mužu spí s 80% žen", odkaz jsem četla, ale smysl mi nějak záhadně unikl. Surprised Mohl bys mi to vysvětlit polopatě, prosím? Very Happy

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty 2 Adina

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jul 18 2008, 15:07

To je naprosto šílený závěr alien

Já muže spíše vnímám jako citlivky, kteří se nechtějí nechat zahanbit - jako vrcholový sport to bere málokdo. Viz hlasování Rande, eskalace, out of control a na začátek.. (1) - volba "Vystřídat co největší počet žen" si tam nevede zrovna dobře.
Adina napsal:..někdy se se mnou rozejde kluk proto, že "Jarda" v hospodě řikal, že ta jeho je učiněná dračice a já ne. Sex vs. duševní zdraví Icon_biggrin
S tím jsem se nesetkal - přijde mi to jako sci-fi. Nesouhlas. A když už, muž raději tvoří harémy, než aby opouštel milenky.
Adina napsal:"20% mužu spí s 80% žen", odkaz jsem četla, ale smysl mi nějak záhadně unikl. Sex vs. duševní zdraví Icon_surprised
Je mi líto - více polopaticky to vysvětlit nedovedu. Kdyžtak ještě odkaz Paretovo optimum, jinak nevím..
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Adina Fri Jul 18 2008, 15:28

Já myslela vrcholový sport ve smyslu co psal Hokejista666. Jinak jsem ráda, že si myslíš, že je to sci-fi, já si to myslím taky, jen doufám, že mě nikdo nevyvede z omylu. Very Happy
Odkaz jsem četla, jen jsem nějak nepochopila, co tím myslíš, jestli těch 20% jsou ti alfasamci a zbytek se jen chvástá, nebo si to myslel jinak, nevím. alien Ale to je už jedno, nechci spamovat zbytečnýma dotazama. pig

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty 2 Adina

Příspěvek pro generalissimuss Fri Jul 18 2008, 15:48

Ach tak, jsem rád, že jsme si to vyjasnili. Nejdřív citace:
Wikipedie napsal:Paretův princip spočívá v matematickém vzorci, který odráží nerovnoměrné rozložení bohatství a vyjadřuje skutečnost, že zhruba 20% obyvatel vlastní 80% bohatství, a zbývajících 80% obyvatel se dělí o 20% bohatství. Toto tvrzení bylo dále rozpracováno následovníky a dnes je všeobecně uznávaným principem měření efektivity. Pro tyto účely by toto pravidlo mohlo být shrnuto do definice, že 80% výsledného zisku je tvořeno pouze 20% činností, či že 80% zisku přináší pouhých 20% zákazníků, atd.
Má představa je taková (chápu to takto): Je 10 žen a 10 mužů. Každá z těch žen někoho má. 2 muži (20% z 10) mohou podle této teorie spát každý se 4-mi ženami (dohromady 8 žen = 80%), kdežto na zbylých 8 mužů zbývají pouze 2 ženy. Tzn. 6 mužů z 10-ti momentálně jsou nezadaní, s nikým nespí. Samozřejmě za předpokladu, že všech 10 žen je využito a jsou zároveň monogamní Smile

Stejně si myslím, že to platí i obráceně: Je výrazná menšina žen, které mají za život stovky (nebo i tisíce) partnerů - ovšem většina ostatních žen mají jen několik partnerů za život.

A víc po mě nechtěj, na matematiku, statistiku a teorii her je tady odborník SomeoneCZ, já bych se do toho snadno zamotal (na škole jsem s matematikou vždy bojoval) Smile


Naposledy upravil generalissimuss dne Fri Jul 18 2008, 15:58, celkově upraveno 2 krát
generalissimuss
generalissimuss

Poeet p?íspivku : 428
Reputation : 13
Points : 65
Registration date : 14. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro hokejista666 Fri Jul 18 2008, 15:49

Ono je to jinak, Jarda v hospodě říkal, že spí s tou svojí minimálně 7 dní v týdnu a pokaždé to stihnou tak třikrát, pak jdeš do hospody s jeho přítelkyní a ta si stěžuje, že Jarda sedí 6 večerů u počítače a ten sedmý, když už se jí podaří ho svést, tak nejpozději do hodiny už zas běží k počítači ... Laughing.

20 % jsou ti promiskuitnější a u žen úspěšní, 80 % jsou z části zadaní a věrní a z části neschopní Laughing, poměr nedokážu odhadnout ...
hokejista666
hokejista666

Poeet p?íspivku : 202
Reputation : 4
Points : 33
Registration date : 20. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

Sex vs. duševní zdraví Empty Re: Sex vs. duševní zdraví

Příspěvek pro Adina Fri Jul 18 2008, 16:33

Hmmm, tak je to tedy. Diky za osvětlení, když tak nad tím přemýšlím, musím dát Paretovi za pravdu. Very Happy Těch 20% můžu zřejmě ženy víc přitahuje aneb hodní chlapci mají smůlu, ikdyž teda nevím proč to tak příroda zařídila. Proč je pro nás tak neodolatelný sebestředný, sobecký, přezíravý, nespolehlivý typ muže, když se všude dočtu, že ženy podvědomně hledájí otce svých dětí. Question Ale já sama vím, že největší zájem o kluka jsem měla v případě, že mě vůbec nechtěl, jakmile projevil trochu zájmu, ten můj hned klesl. Very Happy
Jinak přesně takové Jardy znám z reálu. Když se sejdou samotné holky, tak je to slepičárna, co si budem vykládat, ale aspon se nepřibarvuje skutečnost (snad jen na počet sexuálních partnerů, pravda) Very Happy .

Adina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru